czwartek , Czerwiec 4 2026
Home » KNOW-HOW - kompendium wiedzy » Przygotowania do pożegnania 2015 roku
foto. internet

Przygotowania do pożegnania 2015 roku

Zostało jeszcze tylko kilkadziesiąt godzin tego roku. Trzeba go hucznie pożegnać i z jeszcze większym hukiem powitać nowy, nadchodzący 2016 rok. Jak przygotować się do całonocnej zabawy …

foto. internet
foto. internet
  • na 2 godziny przed wyjściem zafunduj sobie relaksującą kąpiel w letniej wodzie. Do wody dodaj swój ulubiony olejek eteryczny najlepiej taki, który współgra z perfumami, których zamierzasz użyć tej nocy.
  • jeżeli Twoja kreacja ma głęboki dekolt zadbaj o jego kondycję. Będzie on Twoim atutem jeżeli skóra będzie napięta. Ta część ciała łatwo traci elastyczność, ponieważ jest tu mało gruczołów łojowych produkujących naturalną warstwę ochronno-tłuszczową. Jeżeli chcesz szybko poprawić wygląd skóry sięgnij po krem nawilżająco-liftingujący, efekt napięcia skóry będzie szybko widoczny. Żel antycelulitowy też sprawi, że skóra będzie sprawiała wrażenia napiętej.
  • zadbaj o nawilżenie skóry. Wmasuj w ciało balsam, najlepiej z tej samej linii zapachowej co perfumy, jeżeli nie masz takiego to w zagłębienie dłoni nanieś bezzapachowy balsam, a następnie skrop go swoimi perfumami przed wsmarowaniem w skórę.
  • dekolt i dłonie najszybciej zdradzają nasz wiek, czas więc na szybką maskę na dłonie – dzisiaj muszą być idealnie gładkie. Bardzo obficie posmaruj je swoim ulubionym kremem do rąk załóż plastikowe rękawiczki następnie, na nie, nałóż bawełniane lub wełniane rękawiczki, które wytworzą ciepło i spowodują, że krem szybciej wniknie w głąb skóry. Analogicznie możesz postąpić ze stopami.
  •  Czas na makijaż, jak go zrobić, żeby przetrwał do białego rana:
  1. Korektor to podstawa!
  2. Wklep (!) podkład dokładnie, ale nie przesadzaj z ilością. Najlepiej będzie jeżeli użyjesz do tego pędzla lub gąbeczki – tak zaaplikowany podkład utrzyma się dłużej niż roztarty palcami.
  3. Całość przypudruj, tym razem dokładnie omieć pędzlem całą twarz. Możesz też użyć specjalnego puszka i wklepać nim puder. Pierwsze wrażenie, będzie takie, że masz tapetę na twarzy, ale w końcu ma się trzymać do rana, musisz mieć więc solidną podstawę.
  4. Teraz czas na bronzer, róż i rozświetlacz, makijaż oka i ust.
  5. Przykładowy makijaż oka pokazałam wczoraj 🙂

 

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci szampańskiej zabawy.

foto. internet
foto. internet