czwartek , Maj 23 2024
Home » O mnie

O mnie

foto. najkaphotography.pl
foto. najkaphotography.pl

Pierwszą, karminową szminką najpierw pomalowałam usta mamie, potem ukochanej lalce, a na koniec zajęłam się… ścianą. Można było się spodziewać, że to dopiero początek- wyrosłam na zawodową makijażystkę. Dziś współpracując z największymi stacjami telewizyjnymi, lifestylową prasą mam niemałą przyjemność dbać o wizerunek największych gwiazd i osobowości medialnych. I choć w moim życiu zawodowym naprawdę wiele się wydarzyło, to nadal mam słabość do czerwonej szminki.

W czasie zdjęć do jednej z międzynarodowych kampanii reklamowych, przy której miałam okazję pracować producentka powiedziała „szukałam Twojej strony www i nie znalazłam, wiesz, że jak nie ma Cię w sieci to nie istniejesz?”. Nigdy nie czułam potrzeby pokazywania swojej pracy na portalach społecznościowych, więc tym bardziej strona www była mi kompletnie zbędna, ale z drugiej strony dlaczego nie. I tak właśnie powstało MAKE UP IS EASY.

Nie umiem robić selfie, ale może uda mi się pokazać moją codzienność, opowiem co myślę o dostępnych na rynku produktach przeznaczonych do makijażu, podpowiem kilka trików makijażowych… i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie urwałam się z przysłowiowej choinki, maluję już ponad 13 lat zarówno dla telewizji jak i dla prasy kolorowej, do teledysków i do reklam. Zarówno ludzi znanych z pierwszych stron gazet jak i tych, którzy tylko te gazety czytają 😉 Wiem, że znane nazwiska robią wrażenie, ale nie o to mi chodzi, więc nie będę ich tutaj wymieniała. Pokażę Wam za to loga firm, które mi zaufały to też o czymś świadczy 🙂