poniedziałek , Styczeń 17 2022
Home » MUST HAVE - musisz to mieć » Baked powder od grupy FM – puder rozświetlający

Baked powder od grupy FM – puder rozświetlający

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, zaraz po nim przyjdzie czas na bale karnawałowe, postanowiłam się przyjrzeć preparatom, które sprawią, że nasza skóra będzie lśniła. Na pierwszy ogień idzie puder z oferty FM GROUP.

Testuję puder golden brown. Według opisu producenta jest to luksusowy spiekany puder do twarzy i ciała. Zawiera perłowe pigmenty, które nadają skórze odcień słonecznej opalenizny i delikatny połysk. Naturalne oleje: jojoba, makadamia i słonecznikowy, zmiękczają skórę, a ekstrakt z kwiatów białej lilii dodatkowo ja nawilża. Puder oprócz przyjemnego zapachu został wzbogacony o olej z roślinny Limnanthes alba (zwiększa przyczepność pigmentów), olej słonecznikowy (wygładza powierzchnie naskórka), witaminę E (działa kojąco i łagodząco na skórę). To tyle z teorii, a teraz jak to wygląda w praktyce.

Kolor jest faktycznie bardzo ładny, ciepły opalony, lekko złoty. Przyciemni więc skórę o kilka tonów. Jeżeli masz alabastrową lub porcelanową skórę testowany przeze mnie puder nie jest dla Ciebie. Ewentualnie pięknie podkoloruje Ci nogi, jeżeli Twoja kreacja je odsłania. Panie z ciut ciemniejszą karnacją spokojnie mogą go użyć do „wyświecenia” dekoltu czy rąk. Jeżeli chodzi o twarz to ewentualnie do punktowego stosowania jako rozświetlacz, ale też bardzo ostrożnie i tylko dla Pań o złocistym odcieniu skóry. Chociaż ja osobiście stosowałabym go tylko do ciała i to też z umiarem. Pokryte nim nagi będą wyglądały fantastycznie.