czwartek , Maj 23 2024
Home » BACKSTAGE - moja codzienność » Wielki mecz tvn vs. tvp

Wielki mecz tvn vs. tvp

Ja co roku na zakończenie wakacji odbył się WIELKI MECZ. Na stadionie warszawskiej Legii stanęły na przeciw sobie drużyny reprezentujące dwie wielkie telewizje. Na czele drużyny TVP stanął Piotr Kraśko, a kapitanem drużyny Tzostał Grzegorz Kajdanowicz.

Jak usłyszałam w szatni jako pierwsi na boisku, zarówno po stronie niebieskich jak i żółtych, wyjdą Ci których nazwiska znają wszyscy, a później na murawie pojawią się Ci którzy na piłce się znają. W obu drużynach w składzie są zarówno Ci panowie, których znacie ze szklanego ekranu jak i Ci, których na co dzień nie widzicie, bo tworzą telewizję z drugiej strony kamery. Drużyny są więc dość liczne, panują trochę inne zasady niż w meczach, gdzie grają zawodowcy, ale i tak wszyscy świetnie się bawią, a panowie podchodzą do rywalizacji niezwykle poważnie.

Nie zabrakło oczywiście artystycznej oprawy było na co popatrzeć i czego posłuchać.

A wszystko to aby widzowie wysyłali smsy i kupowali bilety na mecz. Pieniądze zebrane w ten sposób pomogą odbudować Klinikę Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Dla zawodników nagrodą była satysfakcja i puchar wręczony przez przedstawicieli obu telewizji. Pani Bożena Walter prezes Fundacji TVN i Janusz Daszczyński prezes TVP.

W zeszłym roku wygrała drużyna TVP w tym roku los się odwrócił i puchary trafiły w ręce zawodników TVN.